UNIYURT

Özel Öğrenci Yurtları için Tasarlanmış Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı

UNIYURT

UNIYURT

Benzersiz Özellikler, Tek Ekran

UNIYURT ile daha fazla özelliğe daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Çünkü UNIYURT sadece bir muhasebe veya işletme yazılımı değildir. Bir veya daha fazla şubesi olan işletmeniz için kapsamlı çözümler sunan entegre bir ticari uygulamadır. Yazılım çöplüğünden kurtulun, UNIYURT ile tanışın!

Şube Bazlı Ödeme Sistemi

UNIYURT markası uygulamayı kaç kişinin kullandığı ile ilgilenmez. UNIYURT için ödemenizi şube bazında yaparsınız. Böylelikle hem daha az ödersiniz hem de karmaşadan kurtulmuş olursunuz. UNIYURT ile bizim temel hedefimiz sizin için gerçek ve işlevsel bir çözüm ortağı olmaktır.

E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu

UNIYURT ile e-fatura ve e-arşiv işlemleri için ekstra yazılım ücreti ödemenize gerek yok! UNIYURT tüm çözüm ortaklarına e-fatura ve e-arşiv ile ilgili uygulama ekranlarını ücretsiz sunmaktadır. Her işlem için farklı yazılım aramaktan vazgeçin. Tüm işleriniz için UNIYURT kullanın. Tasarruf edin!

Doğru Hesap, Detaylı Takip

İşletmenizde yürütülen tüm işlem ve hareketleri UNIYURT ile takip edebilirsiniz. Dilerseniz tek şube dilerseniz birden fazla şubenin parasal aktivitelerini ve maliyet raporlarını UNIYURT ile kontrol altında tutun. Doğru hesap doğru adım demektir. UNIYURT ile takip edin, işletmenizi geleceğe taşıyın.

UNIYURT

UNIYURT

Özel Öğrenci Yurtları için Tasarlanmış Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı​ diğer sektörel yazılımlar gibi iki esas üzerine kuruludur. İlki bir öğrenci yurdunun öğrenci kayıt işlemi, taksitlendirme yada ödeme planı oluşturma, depozito takibi, oda tanımlama ve kayıt işlemleri, günü gelen ve  ödemesi geçen tahsilat kontrolü ve daha bir çok özelliklere sahip yurt otomasyonu, diğer ayağı ise tamamen bir özel öğrenci yurdu işletmeciliği cari hesap takibi/muhasebe (Mali Kaynak Planlama) kısmıdır.

Özel öğrenci yurtlarında tıpkı özel okullar gibi hizmet sektörü muhasebesi kural ve prensipleriyle tüm parasal hareketler kayıt altına alınır ve işlem görür. Amaç, ana gelir kalemi olan konaklama hizmeti ile bu hizmeti verirken yüklenilen giderleri karşılaştırıp, hizmet maliyetinin ortaya çıkarılması ve sonrasında kâr/zarar tablolarına sahip olmaktır.

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı tüm ticari/parasal hareketleri kayıt altına almak için geliştirilmiş esnek bir hesap planına sahiptir. Kullanımı son derece kolay ve yalın olan hesap planı ile borç-alacak, gelir/gider, pos, banka ve kasa gibi tüm raporlar rahatlıkla alınıp yetkililere verilir.

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımını edinmek için yıllık olarak sözleşme imzalanır ve sözleşme süresi boyunca her türlü güncelleştirme ve yenilik çözüm ortaklarına ücretsiz olarak sunulur. Klasik çalışma sisteminden farklı olarak yazılımı kullanmayı bıraksanız bile ödediğiniz ücret boşa gitmez. Güncelleştirme ve diğer yazılım hizmetleri için ekstra ücret talep edilmez. Sizin işiniz işletmenizi büyütmek, bizim işimiz ise size en iyi hizmeti sunmaktır.

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı, bulut tabanlı olarak çalışan yeni nesil bir ticari platformdur. Bulut tabanlı sistemler, uzak sunucu üzerinden çalışır. Kurulum gerektirmez. Uygulamanın kullanıldığı paltform veya işletim sistemi ile ilgilenmez. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımına bağlanabilir ve çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Cihazınız bozulsa bile verileriniz bulutta güvende kalır.

UNIYURT verilerinizin en güvenli şekilde depolanması ve en hızlı şekilde ulaşmanız için yatırım yapmaktan kaçınmaz. Çünkü bizim geleceğimiz çözüm ortaklarımızın geleceğidir. Bu sebeple tüm veri tabanlarımız modern yazılım ve donanımsal güvenlik önlemleriyle donatılmıştır.

E-fatura/e-defter/e-arşiv entegrasyonu için UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımında ilave ücret talep edilmemektedir. Siz e-dönüşüm ile maliyetlerinizi azaltın ve işletmenizin kârını artırın çünkü UNIYURT ile kargolama ve posta maliyetleri, basılı fatura maliyetleri, kağıt ve baskı maliyetlerinden kurtulmuş olacaksınız. Üstelik entegre arayüz için hiçbir ilave ücret ödemeden!

UNIYURT size profesyonel anlamda bir muhasebe çözümü sunar. Muhasebenin mevzuata uygun tüm basamaklarını UNIYURT ile ayağınıza getiriyoruz. Günlük raporlardan aylık cetvellere, 100-900 hesap planı kodlarına göre tasarlanmış muhasebe ekranları ile tüm parasal hareketlerin takibine, hak ediş raporlarına kadar işeltmenize ait her ayrıntıyı tek ekrandan yönetebilirsiniz. Unutmayın! UNIYURT bir ön muhasebe modülü değildir! Muhasebe disiplini ile yorumlanmış tüm cari hesap işlemlerinin takip edildiği bir ticari çözümdür.

UNIYURT; özel öğrenci yurtları ve benzeri işletmeler için sadece bir muhasebe yazılımı değil bulut tabanlı olarak çalışan entegre bir  ticari iş çözümüdür. Cari işleriniz için daha fazla beklemeyin, UNIYURT kullanın, işletmenizi keşfedin.

Ücretsiz E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu

Bulut Tabanlı Veri Yönetimi

Detaylı Öğrenci Cari Hesap Takip Kartı

Taksitlendirme/Ödeme Planı Oluşturma

Online Tahsilat Arayüzü

Ödenmeyen Ücretlerin Otomatik Takibi

Parasal Hareketler İçin Gelişmiş Hesap Planı

Rezervasyon Alma ve Rezervasyon Takip Sistemi

Boş Oda/Yatak Takibi

Yurt Hizmetleri Maliyet Analizleri

İşinizi Bizimle Büyütün