DUYURULAR

Ticari çözümlerimiz ile ilgili güncellemeler, UNITERSOFT ile ilgili haberler ve mevzuat değişiklikleri için irtibatta kalın! Duyurular sayfamızı ziyaret edin.

GÜNCEL

Güncel Duyurular

Güncel Kalın

İşletmeniz için kullandığınız tüm muhasebe çözümleri mevzuata uygun olarak tasarlanmıştır. Mevzuat değişiklikleri UNITERSOFT geliştirme ekibi tarafından takip edilmekte ve kullandığınız yazılımlar ücretsiz olarak güncellenmektedir. Mevzuat değişiklikleri ve muhasebe yazılımları ile ilgili güncellemelerden haberdar olmak için duyuru sayfamızı ziyaret edin.

www.unitersoft.com Güncellenmiş Yeni Arayüzü ile Hizmetinizde

35 yıllık yazılım tecrübesi ile ticari çözümler sunan UNITERSOFT, yeni web arayüzü ile sizlerle buluşuyor. Artık bize ulaşmanız çok daha kolay! İşletmeniz için entegre ticari yazılım ve farklı sektörlere hitap eden iş çözümlerimiz ile sizi de UNITERSOFT ailesine katılmaya davet ediyoruz. Kolayca yönetin, doğru yönetin!  İşletmenizin yazılım çöplüğüne dönmesine izin vermeyin. UNITERSOFT çözümlerini kullanarak tek yazılım ile sorunlarınızı uygun fiyata çözüme kavuşturun. Vakit kaybetmeden bize ulaşmak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir veya [email protected] adresine mesajınızı gönderebilirsiniz.

Ücretsiz E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu

01 Ocak 2020 tarihinde yürürlüğe girecek olan e-fature ve e-arşiv zorunluluğu için arayüz satın almayın! Çünkü UNITERSOFT ticari yazılımları e-fatura ve e-arşiv için kullanacağınız yazılım modüllerini size ücretsiz olarak sunuyor. Zamanınızı ve kaynaklarınızı heba etmeyin. Dijital dönüşümde UNITERSOFT’un çözümlerinden faydalanın. Hem de hiçbir ekstra ödeme yapmadan! Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın..

Tüm Ürünler Tek Sayfada

Diş Klinikleri ve Diş Hastaneleri için tasarlanmış Muhasebe ve İşletme Yazılımı UNIDENT, Yüksek Eğitim Kurumları Zorunlu Mesleki Eğitim ve Staj Uygulamaları için tasarlanmış UNISTAJ ve Özel Öğrenci Yurtları için tasarlanmış UNIYURT yazılımları artık tek sayfada! Sadece bu kadar da değil. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik işletme ve cari hesap yazılımları için www.unitersoft.com adresinde kalın. Gelişmeleri yakından takip edin.

Ücretsiz Deneyin! Farkı Kendiniz Görün!

Size uygun ticari çözümlerimizi herhangi bir ücret ödemeden deneyebilirisiniz. Profesyonel anlamda tasarlanmış entegre ticari yazılımlarımızdan işletmenize uygun olanı seçin ve 1 ay boyunca ücretsiz kullanın. Tek yapmanız gereken telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmek. Hemen arayın, UNITERSOFT çözümleri ile tanışın.

Sektörel Çözümler Çok Yakında Bu Sayfada!

Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS), Lojistik Firmaları için Muhasebe Çözümleri, Hukuk Büroları Ticari Muhasebe Yazılımı, Yapı Denetimi ve Zemin Etüdü Programı, Öğrenci Taşımacılığı, Özel Sürücü Kursları ve Özel Eğitim Merkezleri Muahsebe ve Ticari Yazılımları ile yakında hizmetinizdeyiz.

İşinizi Bizimle Büyütün