UNIDENT

Diş Klinikleri ve Hastaneleri için Tasarlanmış Muhasebe ve İşletme Yazılımı

UNIDENT

UNIDENT

Benzersiz Özellikler, Tek Ekran

UNIDENT ile daha fazla özelliğe daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Çünkü UNIDENT sadece bir muhasebe veya işletme yazılımı değildir. Bir veya daha fazla şubesi olan işletmeniz için kapsamlı çözümler sunan entegre bir ticari uygulamadır. Yazılım çöplüğünden kurtulun, UNIDENT ile tanışın!

Şube Bazlı Ödeme Sistemi

UNIDENT markası uygulamayı kaç kişinin kullandığı ile ilgilenmez. UNIDENT için ödemenizi şube bazında yaparsınız. Böylelikle hem daha az ödersiniz hem de karmaşadan kurtulmuş olursunuz. UNIDENT ile bizim temel hedefimiz sizin için gerçek ve işlevsel bir çözüm ortağı olmaktır.

E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu

UNIDENT ile e-fatura ve e-arşiv işlemleri için ekstra yazılım ücreti ödemenize gerek yok! UNIDENT tüm çözüm ortaklarına e-fatura ve e-arşiv ile ilgili uygulama ekranlarını ücretsiz sunmaktadır. Her işlem için farklı yazılım aramaktan vazgeçin. Tüm işleriniz için UNIDENT kullanın. Tasarruf edin!

Doğru Hesap, Detaylı Takip

Klinik veya hastanenizde yürütülen tüm işlem ve hareketleri UNIDENT ile takip edebilirsiniz. Dilerseniz tek şube dilerseniz birden fazla şubenin parasal aktivitelerini UNIDENT ile kontrol altında tutun. Doğru hesap doğru adım demektir. UNIDENT ile takip edin, işletmenizi geleceğe taşıyın.

UNIDENT

UNIDENT

Diş Klinikleri ve Hastaneleri için Tasarlanmış Muhasebe ve İşletme Yazılımı

UNIDENT; özel diş klinikleri ve diş doktorları için üretilmiş bulut tabanlı bir ticari yazılımdır. Kullanıcılara ait tüm veriler istenirse kendi bilgisayar ya da sunucularınızda istenirse UNITERSOFT’un hizmet aldığı sunucularda tutulabilir. Hastaların medikal takibine yönelik veriler veya muhasebe verileri sunucularda saklanmaktadır. Böylelikle bilgisayarınıza ne olursa olsun verileriniz güvende kalır.

UNIDENT Diş klinikleri ve hekimliği yazılımı diğer sektörel yazılımlarımız gibi 2 esas üzerine kuruludur. Birinci kısım tamamen klinik/tedavi hizmetlerinin verildiği otomasyondur. İkinci kısım ise tüm bu süreçlerin ve diğer tüm parasal hareketlerin takip edildiği cari hesap/muhasebe modulüdür.

UNIDENT bir diş hekiminin yada işlem hacmi her ne olursa olsun bir diş kliniğinin yazılım ortamında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek profesyonel bir ticari iş çözümüdür. Son kullanıcılardan gelen tüm öneri ve istekleri ciddiyetle dikkate alınıp harici hiç bir ücret talep etmeksizin programa eklenmektedir.

UNIDENT Muhasebe ve İşletme Yazılımını edinmek için yıllık olarak sözleşme imzalanır ve sözleşme süresi boyunca her türlü güncelleştirme ve yenilik çözüm ortaklarına ücretsiz olarak sunulur. Klasik çalışma sisteminden farklı olarak yazılımı kullanmayı bıraksanız bile ödediğiniz ücret boşa gitmez. Güncelleştirme ve diğer yazılım hizmetleri için ekstra ücret talep edilmez. Sizin işiniz işletmenizi büyütmek, bizim işimiz ise size en iyi hizmeti sunmaktır.

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı, bulut tabanlı olarak çalışan yeni nesil bir ticari platformdur. Bulut tabanlı sistemler, uzak sunucu üzerinden çalışır. Kurulum gerektirmez. Uygulamanın kullanıldığı paltform veya işletim sistemi ile ilgilenmez. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımına bağlanabilir ve çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Cihazınız bozulsa bile verileriniz bulutta güvende kalır.

UNIDENT verilerinizin en güvenli şekilde depolanması ve en hızlı şekilde ulaşmanız için yatırım yapmaktan kaçınmaz. Çünkü bizim geleceğimiz çözüm ortaklarımızın geleceğidir. Bu sebeple tüm veri tabanlarımız modern yazılım ve donanımsal güvenlik önlemleriyle donatılmıştır.

UNIDENT başta olmak üzere hiçbir ürünümüzde e-fatura/e-defter/e-arşiv entegrasyonu için ilave ücret talep edilmemektedir. Siz e-dönüşüm ile maliyetlerinizi azaltın ve işletmenizin kârını artırın çünkü UNIDENT ile kargolama ve posta maliyetleri, basılı fatura maliyetleri, kağıt ve baskı maliyetlerinden kurtulmuş olacaksınız. Üstelik entegre arayüz için hiçbir ilave ücret ödemeden!

UNIDENT size profesyonel anlamda bir muhasebe çözümü sunar. Muhasebenin mevzuata uygun tüm basamaklarını UNIDENT ile ayağınıza getiriyoruz. Günlük raporlardan aylık cetvellere, 100-900 hesap planı kodlarına göre tasarlanmış muhasebe ekranları ile tüm parasal hareketlerin takibine, hak ediş raporlarına kadar işeltmenize ait her ayrıntıyı tek ekrandan yönetebilirsiniz. Unutmayın! UNIDENT bir ön muhasebe modülü değildir! Muhasebe disiplini ile yorumlanmış tüm cari hesap işlemlerinin takip edildiği bir ticari çözümdür.

UNIDENT sadece bir muhasebe çözümü değil aynı zamanda hastalarınızın medikal kayıtlarını, elektronik belgelerini ve işletmenize ait cari süreçlerin tamamını yönetebildiğiniz bir işletme çözümüdür. Üstelik sadece bu kadarla da kalmaz! Hasta randevularından stok takibine kadar işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz ayrıntılar da UNIDENT ekranlarında sizinle buluşuyor! Siz de profesyonel bir çözüm için daha fazla beklemeyin! UNIDENT ile tanışmak için bizimle irtibata geçin.

Ücretsiz E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu

Bulut Tabanlı Veri Yönetimi

Detaylı Hasta Cari Hesap Takip Kartı

Taksitlendirme/Ödeme Planı Oluşturma

Online Tahsilat Arayüzü

Ödenmeyen Ücretlerin Otomatik Takibi

Parasal Hareketler İçin Gelişmiş Hesap Planı

Medikal Takip ve Tedavi Planlama

Dijital Belge Saklama

Gelişmiş Cari Hesap Takibi

UNIDENT EKSTRA

Diğer Özellikler

Tedaviye İlişkin Süreçlerin Takibi

Profesyonel Muhasebe Ekranları

Tedavi Maliyetlerinin Hesaplanması

Stok Takibi

Operasyonel Takip ve Planlama

Raporlama ve İstatiksel Veri Takibi

İşinizi Bizimle Büyütün