HAKKIMIZDA

Hedefimiz; işletmenizin durumunu anlık olarak takip etmenize olanak sağlayan ve cari işlem yükünüzü minimum maliyetlerle en aza indirip geleceğinizi planlamanıza yardımcı olacak ticari çözümler geliştirmektir.

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

UNITERSOFT

2001 yılında Niyan Yazılım adıyla faaliyetlerine başlayan firmamız kuruluşundan bugüne kadar pek çok entegre ticari yazılım ve işletme çözümü ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Geliştirdiği inovatif projelerle sektörün öncü markalarından biri olarak 2010 yılında Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Alanında (Teknokent) kabul gören UNITERSOFT, 9 yıldır çalışmalarını teknokent bünyesinde devam ettirmektedir.

Temel anlamda muahsebe ve işletme disiplinine bağlı kalarak oluşturduğu entegre yazılımlar ile sektörün benzer firmalarına ilham vermiş olan UNITERSOFT, güncel teknoloji ile paralel olarak hem bulut teknolojisine uygun çalışmalarıyla da gündeme gelmiş, hem de farklı sektörlerden gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda çözüm yelpazesini genişletmiştir.

Geliştirdiği entegre ticari çözümlerin yanında yazılım, işletme ve muhasebe danışmanlığı yapan firmamız, işletmelerin doğru çözümler ile tanışmasına vesile olmuş ve entegre ticari yazılımlar konusunda öncü olmayı başarmıştır.

UNITERSOFT halen Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyon

UNITERSOFT’un temel hedefi; faaliyet alanında bulunan tüm işletmeler için muhasebe disiplinine uygun, güncel teknolojilerle donatılmış, doğru ticari çözümler sunmaktır.

Vizyon

UNITERSOFT’un vizyonu; ulusal ve uluslararası düzeyde, entegre ticari yazılım konusunda yenilikçi bir teknoloji üreticisi olarak dünya markası haline gelmektir.

İşinizi Bizimle Büyütün