Kurumsal Çözümler

İşletmeniz yazılım çöplüğüne dönmesin! İhtiyaçlarınıza profesyonel anlamda cevap verebilecek bulut tabanlı kurumsal çözümlerimize göz atın. Doğru yazılımı seçin, tasarruf edin.

UNITERSOFT

UNITERSOFT Entegre Ticari Yazılım ve İş Çözümleri

Size Bir Teklifimiz Var!

Kaynaklarınızı doğru yönetmek, zamandan tasarruf etmek ve işletme etkinliğinizi artırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! UNITERSOFT Entegre Ticari Yazılım ve İş Çözümleri ile hayatınızı kolaylaştırın. Çünkü entegre ticari çözümlerimiz ile profesyonel işletmeler için profesyonel hizmet sunuyoruz. İhtiyacınızı karşılamayan yazılımlara ücret ödemekten sıkıldaysanız, işletmenizin yazılım çöplüğüne dönmesini istemiyorsanız UNITERSOFT ürünleri sizin için tasarlandı. Bizimle çalışın tasarruf edin!

İşletme ve Muhasebe Disiplini

Bir işletmenin parasal hareketlerinin doğru ve hatasız takibi yönetimsel fonksiyonun en önemli parçasını oluşturur. Sektörden bağımsız olarak, ister mal ister hizmet satışı üzerinden kâr amacı güden her işletme tüm parasal hareketlerini hatasız takip etmek ve istediği anda işletmenin malî durumunu raporlamak zorundadır. Çünkü doğru bilgi doğru karar vemek demektir. Siz de işletmeniz için amatör çözümler yerine profesyonel çözüm arıyorsanız UNITERSOFT entegre ticari yazılımlarına göz atın!

Geleceğinizi Planlayın

Hesap hataları, personel hataları, gözden kaçırmalar yüzünden kaybettiğiniz zaman ve kaynağı bir düşünün. Üstelik harcadığınız zaman ve fazladan ödediğiniz personel maliyetleri de cabası… İşletmenizi malî anlamda yönetmek ve kaynaklarınızı etkin kullanmak için günü kurtaracak çözümler yerine tüm fonksiyonları ile işinize yarayacak, tüm hareketleri aynı ekrandan takip edebileceğiniz  gerçek çözümlerle tanışın. Bırakın cari işlemlerinizi UNITERSOFT yazılımları takip etsin. Siz işletmenizin geleceğini planlayın!

UNIDENT

UNIDENT

Diş Klinikleri ve Hastaneleri için Tasarlanmış Muhasebe ve İşletme Yazılımı

UNIDENT; özel diş klinikleri ve diş doktorları için üretilmiş bulut tabanlı bir ticari yazılımdır. Kullanıcılara ait tüm veriler istenirse kendi bilgisayar ya da sunucularınızda istenirse UNITERSOFT’un hizmet aldığı sunucularda tutulabilir. Hastaların medikal takibine yönelik veriler veya muhasebe verileri sunucularda saklanmaktadır. Böylelikle bilgisayarınıza ne olursa olsun verileriniz güvende kalır.

UNIDENT Diş klinikleri ve hekimliği yazılımı diğer sektörel yazılımlarımız gibi 2 esas üzerine kuruludur. Birinci kısım tamamen klinik/tedavi hizmetlerinin verildiği otomasyondur. İkinci kısım ise tüm bu süreçlerin ve diğer tüm parasal hareketlerin takip edildiği cari hesap/muhasebe modulüdür.

UNIDENT bir diş hekiminin yada işlem hacmi her ne olursa olsun bir diş kliniğinin yazılım ortamında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek profesyonel bir ticari iş çözümüdür. Son kullanıcılardan gelen tüm öneri ve istekleri ciddiyetle dikkate alınıp harici hiç bir ücret talep etmeksizin programa eklenmektedir.

Siz de profesyonel bir çözüm için daha fazla beklemeyin! UNIDENT ile tanışmak için bizimle irtibata geçin.

Ücretsiz E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu

Detaylı Hasta Cari Hesap Takip Kartı

Taksitlendirme/Ödeme Planı Oluşturma

Online Tahsilat Arayüzü

Ödenmeyen Ücretlerin Otomatik Takibi

Parasal Hareketler İçin Gelişmiş Hesap Planı

Tam Otomasyon,  Sıfır Ceza Riski

Otomatik İş Günü ve Prim Hesaplama

SGK İşlemleri Otomasyonu

Detaylı Sorgulama ve Raporlama

Otomatik Bordro Hazırlama

Tahakkuk Otomasyonu 

UNISTAJ

UNISTAJ

Yüksek Eğitim Kurumları Zorunlu Staj ve Mesleki Uygulama Yazılımı

Zorunlu Staj ve Mesleki Uygulama Eğitimleri kapsamında üniversitelerin ilgili kurumlarında eğitime başlayan yüzlerce öğrencinin kayıt ve takip işlemleri, staj sonu bildirimleri, tahakkuk işlemleri ve daha onlarca bürokratik işlem sizi de korkutuyorsa size güzel bir haberimiz var!

Artık günlerce uğraştığınız SGK ve diğer bürokratik işlemleri UNISTAJ ile birkaç dakika içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sakarya Üniversitesi bünyesinde 17 aylık bir çalışma neticesinde ortaya çıkan UNISTAJ uygulaması halen Sakarya Üniversitesi, Karabük Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi tarafından etkin olarak kullanılamaktadır.

UNISTAJ bulut tabanlı olarak tasarlanmamıştır. Yerel platform üzerinde çalışan programın kullanılması ile personel hatasından kaynaklanan yüksek idari para cezalarından ve günlerce süren işlemlerden hemen kurtulun.

Zorunlu mesleki eğitimlerinizi UNISTAJ ile kontrol altına alın, rahat edin.

UNIYURT

UNIYURT

Özel Öğrenci Yurtları için Tasarlanmış Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı​ diğer sektörel yazılımlar gibi iki esas üzerine kuruludur. İlki bir öğrenci yurdunun öğrenci kayıt işlemi, taksitlendirme yada ödeme planı oluşturma, depozito takibi, oda tanımlama ve kayıt işlemleri, günü gelen ve  ödemesi geçen tahsilat kontrolü ve daha bir çok özelliklere sahip yurt otomasyonu, diğer ayağı ise tamamen bir özel öğrenci yurdu işletmeciliği cari hesap takibi/muhasebe (Mali Kaynak Planlama) kısmıdır.

Özel öğrenci yurtlarında tıpkı özel okullar gibi hizmet sektörü muhasebesi kural ve prensipleriyle tüm parasal hareketler kayıt altına alınır ve işlem görür. Amaç, ana gelir kalemi olan konaklama hizmeti ile bu hizmeti verirken yüklenilen giderleri karşılaştırıp, hizmet maliyetinin ortaya çıkarılması ve sonrasında kâr/zarar tablolarına sahip olmaktır.

UNIYURT Cari Hesap ve Muhasebe Yazılımı tüm ticari/parasal hareketleri kayıt altına almak için geliştirilmiş esnek bir hesap planına sahiptir. Kullanımı son derece kolay ve yalın olan hesap planı ile borç-alacak, gelir/gider, pos, banka ve kasa gibi tüm raporlar rahatlıkla alınıp yetkililere verilir.

UNIYURT; özel öğrenci yurtları ve benzeri işletmeler için sadece bir muhasebe yazılımı değil bulut tabanlı olarak çalışan entegre bir  ticari iş çözümüdür. Cari işlerinizi için daha fazla beklemeyin, UNIYURT kullanın, işletmenizi keşfedin.

Ücretsiz E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu

Taksitlendirme/Ödeme Planı Oluşturma

Online Tahsilat

Otomatik Ücret Takibi

Parasal Hareketler İçin Gelişmiş Hesap Planı

Oda/Yatak Öğrenci Eşleştirme Otomasyonu

UNITERSOFT

Diğer Hizmetlerimiz

Muhasebe Yazılımları ve Ticari Çözümler

İşletmenize uygun çözüm bulamadınız mı? Üzülmeyin! Çünkü UNITERSOFT olarak sizin için de yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Sektörden bağımsız olarak, ihtiyaç duyduğunuz her alanda, yazılım satın almadan önce bizimle görüşün, tekliflerimize göz atın. Çünkü UNITERSOFT ürünleri mal ve hizmet satışına yönelik her işletmenin parasal hareketlerini işletme mantığı ve muhasebe disiplini çizgisinde ele alır ve size ihtiyacınız olan çözümü sunar. İşletmenizi yazılıma uydurmayın, size uygun çözümler için UNITERSOFT ile irtibata geçin!

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sosyal medya paltformları yaşadığımız çağın en önemli kitle iletişim araçları haline gelmiş bulunmaktadır. Öyle ki kimiz zaman TV reklamlarının bile önüne geçen sosyal medya reklamlarına artık rastlamaktayız. Ancak sosyal medyada doğru yapılmayan reklam boşa harcanmış para demektit. UNITERSOFT reklam hizmetleri ekibi ile hem web sayfanızı hem de sosyal medya kanallarınızı müşterilerinize duyurmak isterseniz biz hazırız. Reklam bütçenizi, müşteri portföyünüzü ve ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizi belirleyin, gerisini bize bırakın!

Web Tasarımı, SEO ve Web Sayfası Danışmanlık

Müşteriler mal veya ürün talep ettikleri firmaların web sayfalarına bakarak firma hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmakta ve firma hakkında karar verme eğilimine girmektedirler. Çünkü artık network çağında yaşıyoruz! Siz de müşteriniz üzerinde olumlu bir etki bırakmak istiyorsanız ve profesyonel görünümlü, güncel teknolojilere uygun bir web sayfasına ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçin. İsterseniz sayfanızın SEO ve reklam faaliyetlerini de takip ediyoruz. Zamanınız size kalsın, bırakın dijital dünyanızı UNITERSOFT yönetsin.

Dijital Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri

Modern ticaret ve işletme anlayışı ile “Marka Değeri” kavramı tüm işletmelerin ortak sorunlarından biri haline gelmiştir. İnternetten önce sadece çok büyük firmaların ciddi meblağlar harcayarak ulaşmaya çalıştığı marka değeri için artık yeni ve ucuz yöntemler mevcut. Siz de harika işler çıkarıyor ama bunun tanıtımında sıkıntı yaşıyorsanız bizimle irtibata geçin. Dijital mecralarda, yurt dışı ve yurt içi dijital tanıtımlarda UNITERSOFT çözümlerine göz atmadan karar vermeyin. Her türlü dijital ihtiyacınız için önce bizi arayın!

İşinizi Bizimle Büyütün