UNISTAJ

Yüksek Eğitim Kurumları Zorunlu Staj ve Mesleki Uygulama Yazılımı

UNISTAJ

UNISTAJ

Tüm İşlemler için Tek Ekran

Günlerce hatta bazen haftalarca süren staj işlemleri artık kabusunuz olmasın! Sakarya Üniversitesi işbirliğinde geliştirilen UNISTAJ ile zaman alan tüm mesleki eğitim süreçlerini otomatik olarak takip edin ve dakikalar içinde aynı ekran üzerinden çözüme kavuşturun. UNISTAJ ile çalışın, kaynaklarınızı doğru kullanarak tasarruf edin.

Uygun Fiyat, Tam Otomasyon

Meslekî Eğitim Kanunu kapsamında yürütülen zorunlu meslekî eğitimler ve staj işlemleri için geliştirdiğimiz UNISTAJ ile üniversitelerin ilgili bölümlerinde yürütülen tahakkuk, SGK takibi gibi tüm işlemleri çok uygun fiyata bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz. Bitap düşmeyin! Tüm staj işlemlerini dakikalar içinde otomatik olarak UNISTAJ ile çözün.

Daha Fazla Ceza Ödemeyin

Belli dönemlerde yoğunlaşan staj işlemleri çok yorucu olmakta, konuyu takip eden personelin dikkati dağılmakta ve konsantrasyon kaybı ile hata yapma riski artmaktadır. Yapılan hatalar ne yazık ki yüksek ceza meblağlarının ödenmesine sebep olmaktadır. UNISTAJ ile çalışın, ceza ödemeyin! Çünkü UNISTAJ kısa zamanda, hatasız çözüm sunar.

Benzersiz ve Profesyonel Çözüm

UNISTAJ, hem işletme hem de muhasebe anlamında ciddi bir bilgi birikimi üzerine kurgulanmış ve Zorunlu Meslekî Eğitim kanunu esas alınarak yorumlanmış benzersiz bir çözümdür. Tüm işlemlerinizi mevzuata uygun olarak aynı ekran üzerinden yapın. Üstelik bu işlemler için farklı yazılım kullanmanıza gerek yok. Çünkü ihtiyaçlarınız için UNISTAJ yeter.

UNISTAJ

UNISTAJ

Yüksek Eğitim Kurumları Zorunlu Staj ve Mesleki Uygulama Yazılımı

Zorunlu Staj ve Mesleki Uygulama Eğitimleri kapsamında üniversitelerin ilgili kurumlarında eğitime başlayan yüzlerce öğrencinin kayıt ve takip işlemleri, staj sonu bildirimleri, tahakkuk işlemleri ve daha onlarca bürokratik işlem sizi de korkutuyorsa size güzel bir haberimiz var!

Artık günlerce uğraştığınız SGK ve diğer bürokratik işlemleri UNISTAJ ile birkaç dakika içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Özellikle belli dönemlerde artan iş yoğunluğunuz sebebiyle günlerce bilgisayar başında çalışmak sizi yıpratmakta ve hata yapma olasılığınızı artırmaktadır. Zorunlu meslekî eğitim ve staj işlemleri kapsamında yapılan hataların mevzuat gereği yüksek idari para cezası gibi yaptırımları bulunmaktadır. Ne yazık ki benzer işlemleri yapan hemen hemen her kurumda sıkça karşılaşılan bu durumu ortadan kaldırmak için UNISTAJ’ı geliştirdik.

UNISTAJ ile meslekî eğitim alan personelin SGK girişleri, tahakkuk işlemleri, sigorata prim günü takibi pek çok kritik konu yazılım üzerinden otomatik olarak takip edilmekte, bu işlemleri yürüten personelin dikkatine bırakılmamaktadır. Böylelikle kurum kaynakları etkin kullanılmakta ve ciddi anlamda maddi tasarruf sağlanmaktadır.

Sakarya Üniversitesi bünyesinde 17 aylık bir çalışma neticesinde ortaya çıkan UNISTAJ uygulaması halen Sakarya Üniversitesi, Karabük Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi tarafından etkin olarak kullanılamaktadır.

Staj ve zorunlu meslekî eğitim ile ilgili mevuzatın mecbur kıldığı tüm ayrıntılar UNISTAJ ile çözüme kavuşturulmuş ve benzersiz bir çözüm olarak kullanıcılara sunulmuştur. Halen kapsam ve içerik bakımından muadili olmayan UNISTAJ, kullanıcılarına profesyonel bir çözüm sunmaktadır. 

UNISTAJ, kullanıcıları ile yıllık olarak sözleşme usulü ile çalışır. Sözleşme süresi içerisinde yapılan güncelleştirme ve diğer işlemler için ekstra ücret talep edilmez.

UNISTAJ modern teknolojiler kullanılarak dizayn edilmiştir. Üniversitlerin kullandığı donanım ve lisanslı yazılım ürünleri doğrultusunda oluşturulan UNISTAJ için mevcut donanımlarınız yeterli olacaktır.

UNISTAJ size ihtiyacınız olan teknik desteği sunmayı taahhüt etmektedir. Yazılımın ilk kurulumunda ihtiyaç duyulan eğitim kullanıcılara verilir. Müteakip zamanlarda ortaya çıkabilecek ilave eğitim ihtiyaçları için de UNISTAJ ekibi sözleşme hükümleri doğrultusunda talep edilen eğitimleri planlamayı ve uygulamayı kabul eder.

UNISTAJ bulut tabanlı olarak tasarlanmamıştır. Yerel platform üzerinde çalışan programın kullanılması ile personel hatasından kaynaklanan yüksek idari para cezalarından ve günlerce süren işlemlerden hemen kurtulun.

UNISTAJ’ın eşsiz özelliklerini kullanmaya başladıktan sonra bizi dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın! Çünkü zamanınız boşa harcanmayacak kadar değerli! Siz sevdiklerinizle ilgilenin, bırakın staj işlemlerini otomatik olarak UNISTAJ yapsın.

Zorunlu mesleki eğitim ve staj işlemlerini UNISTAJ ile kontrol altına alın, rahat edin. Çok fazla zaman ve kaynak harcamak yerine UNISTAJ’ın getirdiği kolaylıklardan faydalanın. İşinizi şansa bırakmayın, UNISTAJ ile tanışın, rahat edin. 

Tam Otomasyon, “0” Ceza Riski

Hızlı Adaptasyon ve Kolay Kullanım

Zaman ve Kaynak Tasarrufu

Tek Tuşla SGK Entegrasyonu

Otomatik İş Günü Hesaplama

Otomatik Prim Hesaplama

Otomatik Bordro Hazırlama

Otomatik Tahakkuk Sistemi

Tek İşlem ile Toplu Kayıt Oluşturma

Detaylı Raporlama

UNISTAJ EKSTRA

Diğer Özellikler

Memur atama, yer değişimi ya da yeniden görevlendirme nedeniyle ortaya çıkan adaptasyon risklerini tamamen ortadan kaldırır. 

UNISTAJ ile staj sonrası sınava girecek öğrencilerin listesi alınabilir, staj sınav sonuçları kayıt altında tutulabilir.

Tüm zorunlu meslekî eğitim ve staja yönelik uygulamalar SGK mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilir. Böylelikle kurumlar arası standardizasyon sağlanmış olur.

Aynı ay içerisinde öğrenciye ait hem meslekî uygulama hem de yaz stajı kaydı girilebilir, bu sayede özellikle dönem başlangıç ve bitişinde her iki belge türünden prim bildirimi yapılabilir.

Tüm belge türleriyle aylık prim bildirimleri tek tuşla hesaplanıp SGK sitesine otomatik olarak gönderilir ve ilgili tahakkuklar 1-2 dakika içinde otomatik olarak alınır.

SGK sitesi ile entegre olarak işe giriş sorgulama, işten çıkış sorgulama, prim borcu, raporlu öğrenci sorgulama gibi işlemler yapılabilir.

İşinizi Bizimle Büyütün